O nas

 Spółka KERAMIKA działa na rynku budowlanym od 2009 roku. Zakres działalności firmy obejmuje budownictwo mieszkaniowe jedno i wielorodzinne, osiedla domków jednorodzinnych, budynki hotelowo-pensjonatowe, budynki użyteczności publicznej.


Spółka zatrudnia kadrę specjalistów z dużym doświadczeniem i wiedzą techniczną, posiadających wymagane uprawniania. Współpracujemy także z wykwalifikowanymi ekipami budowlanymi, które wykonują wszystkie prace związane z kompleksową realizacją inwestycji.


Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie dzięki czemu skutecznie budujemy nie tylko domy, ale również partnerskie relacje z inwestorami. Z przyjemnością służymy fachową radą na każdym etapie procesu inwestycyjnego.


Zrealizowaliśmy do tej pory wiele inwestycji mieszkaniowych jak również użyteczności publicznej, między innymi:

  • Osiedle Przy Puszczy, etapy I, II, III, IV
  • Budynek mieszkalny przy ulicy Stanisławskiego w Krakowie
  • Budynek Domu wczasowego Magellan w Kołobrzegu
  • Budynek biurowy w Niepołomicach
  • Osiedle Dębowa
  • Osiedle Długa

Podczas realizacji poszczególnych inwestycji korzystamy z materiałów budowlanych o wysokiej jakości. Doceniamy materiały producentów, których produkty posiadają wysokie parametry i cieszą się dobrą opinią zarówno wśród wykonawców, jak i lokatorów. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, stosujemy innowacyjne rozwiązania budowlane, które stanowią wzór do naśladowania dla innych inwestorów.


 Zadowolonie naszych klientów przynosi nam radość i dumę